
влевовправо
Інкубатор автоматичний Рябушка Turbo 42 з вентилятором та вбудованим вологоміром
- Немає в наявності
- Код: 11332
1 990 ₴
+380 (97) 085-55-33
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інкубатор автоматичний Рябушка Turbo на 42 яйця з вентилятором та вбудованим вологоміром
Інкубатор Рябушка Turbo на 42 яйця з автоматичним переворотом яєць служить для інкубації яєць домашньої птиці.
Місткість:
- Курячих яєць - до 42 шт.
- Качиних, індичих яєць - до 42 шт.
- Гусиних яєць - до 28 шт.
- Перепелиних яєць - до 140 шт.
Терморегулятор - цифровий з дисплеєм, автоматична підтримка температури.
Контроль вологості:
- Для води передбачено лоток із канавками.
- Вологість регулюється кількістю заповнених канавок та вентиляцією.
- Передбачено вбудований вологомір для зручного контролю показників.
Переворот - автоматичний з мотором. Кількість переворотів налаштовується від 2-х до 12-ти на добу.
ПЕРЕВОРОТ ЗА РАХУНОК СІТКИ, яка рухається горизонтально мотором і перевертає закладені яйця.
Нагрівальний елемент - керамічний тен з вентилятором.
Корпус - пінопластовий, спресований у прес-формі високої щільності.
Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця.
Колір та комплектація інкубатора може відрізнятися від фотографій на сайті та змінено виробником на його розсуд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вага | 1.5 |
| Вологість | Вологомір |
| Висота | 220 |
| Гусячі яйця | 28 |
| Індичі яйця | 42 |
| Курячі яйця | 42 |
| Перепелині яйця | 140 |
| Споживана потужність | 20 |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
| Качині яйця | 42 |
- Ціна: 1 990 ₴





