Інкубатор механічний Рябушка Turbo 70 з аналоговим терморегулятором
Інкубатор Рябушка Turbo 70 з механічним переворотом яєць чудово підійде для інкубації яєць свійської птиці. Особливість даного інкубатора - аналоговий терморегулятор і наявність вентилятора. Надійний спосіб виведення пташенят без складного налаштування та обслуговування.
Місткість:
- курячих яєць - до 42 шт.
- качиних, індичих яєць - до 42 шт.
- гусячих яєць - до 28 шт.
- перепелиних яєць - до 140 шт.
Переворот - механічний.
На пластиковий піддон ставиться сітка, до неї йде комплект пластикових куточків, які регулюють сітку за висотою, що необхідно при закладанні різних типів яєць. Тобто при інкубації перепелиних яєць сітку потрібно притиснути максимально близько до піддону, а для гусячих яєць - максимально високо від піддону.
Терморегулятор - аналоговий, налаштування температури за градусником, що йде в комплекті. Керування температурою здійснюється шляхом повороту ручки терморегулятора в режимі «плюс» або «мінус». Крім того, на оглядовому вікні інкубатора розміщується спиртовий градусник для контролю температури.
Контроль вологості:
- Для води передбачена спеціальна ємність із канавками. Рівень вологості визначається візуально — за ступенем запотівання оглядових вікон інкубатора.
- Для більш точного контролю можна використовувати цифровий гігрометр (не входить до комплекту постачання та замовляється окремо).
- Регулювання вологості здійснюється шляхом заповнення необхідної кількості канавок водою.
Нагрівальний елемент - керамічний тен (турбіна) + вентилятор. Вентилятор безперервно обдуває турбіну, сприяє циркуляції повітря і рівномірному нагріванню як в центрі, так і в кутах інкубатора.
Корпус - пінопластовий, спресований у прес-формі високої щільності.
!!! Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця.
Колір та комплектація інкубатора може відрізнятися від фотографій на сайті та змінено виробником на його розсуд
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Вага | 1.5 |
| Вологість | Без вологоміра |
| Висота | 220 |
| Гусячі яйця | 28 |
| Індичі яйця | 42 |
| Курячі яйця | 42 |
| Перепелині яйця | 140 |
| Споживана потужність | 20 |
| Тип терморегулятора | Аналоговий |
| Качині яйця | 42 |
- Ціна: 1 275 ₴






