Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інкубатор ручний Рябушка Turbo 70 з аналоговим терморегулятором
Місткість:
- курячих яєць - до 70 шт.;
- качиних, індичих яєць - до 50 шт.;
- гусячих яєць - до 40 шт.;
- перепелиних яєць - до 180 шт.
Переворот - ручний, кожні 10-15 годин необхідно відключати інкубатор від мережі, піднімати верхню кришку і перевертати кожне яйце вручну. Яйця попередньо потрібно промаркувати м'яким олівцем з 2х сторін (символами Х і О).
Терморегулятор - аналоговий, налаштування температури по градуснику, який йде в комплекті.
Контроль вологості:
- Для води передбачена ємність із канавками. Рівень вологості визначається візуально — за запотіванням оглядових вікон інкубатора.
- Для більш точного контролю можна використовувати цифровий гігрометр (не входить до комплекту постачання, є можливість придбати окремо).
Нагрівальний елемент - керамічний тен (турбіна) + вентилятор.Постійна робота вентилятора забезпечує рівномірний рух теплого повітря всередині камери, завдяки чому температура стабільна як у центральній частині, так і в кутах інкубатора.
Корпус - пінопластовий, спресований в прес-формі високої щільності.
!!! Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця.
Колір та комплектація інкубатора може відрізнятися від фотографій на сайті та змінено виробником на його розсуд
Колір та комплектація інкубатора може відрізнятися від фотографій на сайті та змінено виробником на його розсуд
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Вага | 3 |
| Вологість | Без вологоміра |
| Висота | 150 |
| Гусячі яйця | 40 |
| Індичі яйця | 50 |
| Курячі яйця | 70 |
| Перепелині яйця | 180 |
| Споживана потужність | 20 |
| Тип терморегулятора | Аналоговий |
| Качині яйця | 50 |
- Ціна: 1 190 ₴





