-9%влевовправо
Подрібнювач гілок HECHT 625
- В наявності
- Код: HECHT625
5 499 ₴
4 999 ₴
+380 (97) 085-55-33
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подрібнювач гілок HECHT 625
Електричний подрібнювач гілок HECHT 625 легко та швидко утилізує гілки діаметром до 4,5 см. Ножова головка з турбомотором потужністю 2500 Вт подрібнює важкі для використання садові відходи на дрібні шматочки, які потім можна використовувати як мульчу або в компост. Подрібнений матеріал можна збирати в мішок об'ємом 50 л, який входить до комплекту поставки подрібнювача. Вага подрібнювача становить 10,5 кг, а за допомогою коліщаток ви можете легко транспортувати його в будь-яке місце в саду.
Технічні характеристики
| Двигун Електричний | 230 В / 50 Гц |
| Потужність | 2500 Вт |
| Вага | 10,5 кг |
| Об'єм збірного бункера | 50 л |
| Максимальний діаметр різання | 45 мм |
| Спосіб подрібнення | Ножовий |
| Габарити упаковки | 11,2кг; 37х29х69 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 10.5 кг |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр гілок | 45 |
| Споживана потужність | 2500 |
| Основні | |
| Різальний механізм | Ножевий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
- Ціна: 4 999 ₴






