
Інкубатор автоматичний ПТАХА 130-G (220/12В) з роликовим переворотним механізмом
- В наявності 11 од.
- Код: 11454
3 990 ₴
Інкубатор автоматичний Птаха 130-G (220/12В)
Оновлена містка модель на 120 яєць із роликовою системою, удосконаленим корпусом і пляшками для автоматичного доливу води
Птаха 130-G — iдеальний вибір для тих, хто цінує місткість, надійність і зручність.
- Оновлене з’єднання корпусу — нова система фіксації бічних стінок забезпечує щільність, стійкість і зручність складання.
- Пляшки для води в комплекті — більше не потрібно шукати підходящу тару, усе готово для старту інкубації.
Будучи прямими дистриб'юторами виробника ми даємо гарантію 1 рік на справну роботу інкубатора.
Проводимо гарантійний і післягарантійний ремонт.
Технічні характеристики:
- Середня місткість яєць:
курячих — 120 шт.,
гусячих — 50 шт.,
качиних — 95 шт.,
перепелиних — 170 шт., (з додатковими роликами - 240 шт.,)
індичих — 80 шт.
- Тип перевороту яєць — автоматичний.
- Матеріал корпусу — пластик.
- Потужність — 80 Вт.
- Тип живлення — 220 В, 12 В.
Головна відмінність інкубатора — це роликовий механізм перевороту з розсувними роликами.
Відстань між роликами можна змінити: зменшити для інкубації перепелиних яєць або збільшити для інкубації гусячих яєць.
Гнучке керування параметрами інкубатора:
За допомогою кнопки SET Ви можете налаштувати під себе будь-який параметр: температуру, звукову сигналізацію під час її відхилення, тривалість перевороту та інтервал перевороту. Або ж Ви можете скористатися параметрами інкубатора за замовчуванням.
Автоматичний переворот яєць:
Інтервал перевороту налаштовується від 0 до 999 (хв). Заводські параметри — 120 хвилин. Тривалість перевороту (за замовчуванням 15 сек.) також можна змінити. Переворот здійснюється через поворот роликів у лотку.
Вимірювання температури:
Встановлено цифровий датчик температури з дисплеєм і можливістю його калібрування за еталонним термометром.
Автоматичне додавання води в піддон:
Більше не потрібно доливати воду в канавки або тарілочки. До комплекту входять 3 підставки для води вакуумного типу. Ви просто заповнюєте їх водою, якої вистачить на термін інкубації.
Обігрів:
В інкубаторі встановлений тепловий шнур (тен) і вентилятор, який роздуває тепле повітря по всьому корпусу інкубатора. Отже, всі яйця будуть досить обігріті, а через налаштування інкубатора Ви можете виставити потрібну Вам температуру.
Корпус:
Інкубатор повністю зібраний із високоякісного пластику, без щілин і проміжків. Такий інкубатор легко чистити та мити, а його стінки не проклюють пташенят. Має приємний, яскравий дизайн.
Овоскоп:
Для перевірки якості яєць у верхню кришку вбудований овоскоп під 1 яйце. Вмикається і вимикається натисканням відповідної кнопки на блоці керування.
Під'єднання до акумулятора:
У цій моделі можлива робота як від мережі 220 В, так і від будь-якого акумулятора 12 В, що необхідно у разі частих вимкнень або перебоїв електрики.
Провід для під'єднання до акумулятора та інструкція українською мовою йде в комплекті.
Важливі аспекти при роботі інкубатора від акумулятора, які варто врахувати:
- Знижена потужність: нагрівач на 12В має меншу потужність, ніж на 220В, тому інкубатор не зможе повністю замінити роботу від мережі.
- Вимоги до умов:
- температура приміщення повинна бути в межах +22°C до +35°C.
- для збереження тепла потрібно використовувати пінопластовий кожух або/та інший ізоляційний матеріал.
Рекомендації під час роботи інкубатора від акумулятора:
- перевіряйте стан акумулятора - упевніться, що він повністю заряджений перед використанням.
- скоротіть тепловтрати - розміщуйте інкубатор у місцях без протягів та різких змін температури, закутайте інкубатор у теплу ковдру для мінімізації втрат тепла.
Кількість додаткових роликів для інкубації перепелиних яєць становить - 6 штук. Їх можна придбати додатково.
Кількість яєць вказано приблизно і залежить від типу та розміру яйця.
Колір та комплектація інкубатора може відрізнятися від фотографій на сайті та змінено виробником на його розсуд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Птаха |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.85 кг |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 60 шт. |
| Індичі яйця | 80 шт. |
| Курячі яйця | 130 шт. |
| Перепелині яйця | 170 шт. |
| Качині яйця | 100 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 45 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувацькi характеристики | |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологомір | Без вологоміра |
| Овоскоп | Да |
- Ціна: 3 990 ₴









