Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор промисловий VITALS EH-27
- Напруга, В - 220
- Пульт ДК - без пульта ДК
- Гарантія – 36 місяців
- Комплектація: Тепловентилятор; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон
- Особливості: Керамічний нагрівальний елемент (ТЕН); Три режими роботи: без нагріву, 1кВт та 2 кВт; Корпус із міцного металу; Термостат.
- Захист від перегріву - із захистом від перегріву
- Управління – механічне
- Колір - чорний з оранжевим
- Вид кріплення - підлоговий
- Плавне регулювання термостату - з плавним регулюванням термостата
- Вага упакованого товару, кг – 1,16
- ВхШхГ упакованого товару, мм - 190х160х215
- Матеріал корпусу – метал
- Потужність, кВт - 2
- Нагрівальний елемент - керамічний
- Площа, що рекомендується, кв.м. - 20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Продуктивність | 100 куб.м/год |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Термостат | Так |
- Ціна: 1 029 ₴




