Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Похідна Турбо піч розбірна 50
портативна версія інноваційного приладу для швидкого приготування їжі. Ця компактна пічка забезпечує швидке та ефективне нагрівання, дозволяючи вам готувати смачні страви навіть в умовах походу. Завдяки своїй портативності, “Розбірка Похідна” стає незамінним помічником під час походів, кемпінгу або пікніків. Вона легко розбирається на складні елементи, що дозволяє зберігати її в компактному вигляді та легко переносити.
Оснащено зручною кришкою топки та регулятором доступу повітря до камери згорання. Це забезпечує можливість регулювати горіння всередині печі
Підставка під посуд надійно фіксується на верхній частині печі та забезпечує надійну фіксацію посуду на ньому
Термін виконання замовлення - 2-3 тижні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Наявність скла у дверцятах | Немає |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Перегляд палива | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Немає |
| Під'єднання до димоходу | Верхнее |
| Призначення печі | Спустошлива |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тепломність печі | З малою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Топки Топки Товщина матеріалу | 2 мм |
| Парогенератор | Немає |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 500.0 |
| Глибина | 390.0 |
| Ширина топкових дверцят | 320 мм |
| Висота топких дверцят | 75 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Да |
| Камера подвійного згоряння | Да |
| Об'єм камери згоряння | 63 л |
- Ціна: 1 900 ₴



