Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Похідна Турбо піч розбірна 22
портативна версія інноваційного приладу для швидкого приготування їжі. Ця компактна пічка забезпечує швидке та ефективне нагрівання, дозволяючи вам готувати смачні страви навіть в умовах походу. Завдяки своїй портативності, “Розбірка Похідна” стає незамінним помічником під час походів, кемпінгу або пікніків. Вона легко розбирається на складні елементи, що дозволяє зберігати її в компактному вигляді та легко переносити.
Оснащено зручною кришкою топки та регулятором доступу повітря до камери згорання. Це забезпечує можливість регулювати горіння всередині печі
Підставка під посуд надійно фіксується на верхній частині печі та забезпечує надійну фіксацію посуду на ньому
Термін виконання замовлення - 2-3 тижні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Наявність скла у дверцятах | Немає |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Немає |
| Під'єднання до димоходу | Верхнее |
| Призначення печі | Спустошлива |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тепломність печі | З малою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Топки Топки Товщина матеріалу | 2 мм |
| Парогенератор | Немає |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Перегляд палива | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Ширина топкових дверцят | 145 мм |
| Висота топких дверцят | 140 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 145.0 |
| Глибина | 170.0 |
- Ціна: 1 240 ₴



