
Інкубатор автоматичний Птаха 42-G (220/12в)
- В наявності 922 од.
- Код: 114005
2 990 ₴
Інкубатор автоматичний Птаха 42-G (220/12В)
Оновлена модель на 40 яєць із роликовою системою, міцним корпусом та пляшками для зручного доливу води.
- Нове з'єднання стінок корпусу — бічні панелі оснащені фіксованими замками. Це забезпечує надійність, герметичність і зручність складання. Корпус став ще міцнішим і повністю щільним.
- Пляшки для води в комплекті — тепер не потрібно підбирати підходящу тару. У комплекті є пляшки, які легко вставляються у підставки для автоматичної подачі води.
Будучи прямими дистриб'юторами виробника ми даємо гарантію 1 рік на справну роботу інкубатора.
Проводимо гарантійний і післягарантійний ремонт.
Технічні характеристики:
- Середня місткість яєць:
курячих — до 40 шт.,
гусячих — до 24 шт.,
качиних — до 32 шт.,
перепелиних — до 70 шт.,(з додатковими роликами - до 90 шт),
індичих — до 32 шт.
- Тип перевороту яєць — автоматичний.
- Матеріал корпусу — пластик.
- Потужність — 110 Вт.
- Тип живлення — 220 В, 12 В.
Головна відмінність інкубатора — це роликовий механізм перевороту з розсувними роликами.
Відстань між роликами можна змінити: зменшити для інкубації перепелиних яєць або збільшити для інкубації гусячих яєць.
trong>Гнучке керування параметрами інкубатора:
За допомогою кнопки SET Ви можете налаштувати під себе будь-який параметр: температуру, тривалість перевороту та інтервал перевороту. Або ж Ви можете скористатися параметрами інкубатора за замовчуванням.
Автоматичний переворот яєць:
Інтервал перевороту налаштовується від 0 до 999 (хв). Заводські параметри — 120 хвилин. Тривалість перевороту (за замовчуванням 90 сек.) також можна змінити. Переворот здійснюється через поворот роликів у лотку.
Вимірювання температури:
Встановлено цифровий датчик температури з дисплеєм і можливістю його калібрування за еталонним термометром.
Автоматичне додавання води в піддон:
Більше не потрібно доливати воду в канавки або тарілочки. До комплекту входять 3 підставки для води вакуумного типу. Ви просто заповнюєте їх водою, якої вистачить на певний термін інкубації.
Обігрів:
В інкубаторі встановлений тепловий шнур (тен) і вентилятор, який роздуває тепле повітря по всьому корпусу інкубатора. Отже, всі яйця будуть досить обігріті, а через налаштування інкубатора, Ви можете виставити потрібну Вам температуру.
Корпус:
Інкубатор повністю зібраний із високоякісного пластику, без щілин і зазорів. Такий інкубатор легко чистити та мити, а його стінки не проклюють пташенят. Має приємний, яскравий дизайн.
Овоскоп:
Для перевірки якості яєць у верхню кришку вбудований овоскоп під 1 яйце. Вмикається і вимикається натисканням відповідної кнопки на блоці керування.
Під'єднання до акумулятора:
У цій моделі можлива робота як від мережі 220 В, так і від будь-якого акумулятора 12 В, що необхідно у разі частих вимкнень або перебоїв електрики.
Провід для під'єднання до акумулятора та інструкція українською мовою йде в комплекті.
Важливі аспекти при роботі інкубатора від акумулятора, які варто врахувати:
- Знижена потужність: нагрівач на 12В має меншу потужність, ніж на 220В, тому інкубатор не зможе повністю замінити роботу від мережі.
- Вимоги до умов:
- температура приміщення повинна бути в межах +22°C до +35°C.
- для збереження тепла потрібно використовувати пінопластовий кожух або/та інший ізоляційний матеріал.
Рекомендації під час роботи інкубатора від акумулятора:
- перевіряйте стан акумулятора - упевніться, що він повністю заряджений перед використанням.
- скоротіть тепловтрати - розміщуйте інкубатор у місцях без протягів та різких змін температури, закутайте інкубатор у теплу ковдру для мінімізації втрат тепла.
Кількість додаткових роликів для інкубації перепелиних яєць становить — 3 штуки. Їх можна придбати додатково.
Кількість яєць вказана приблизно та залежить від типу та розміру яйця.
Колір і комплектація інкубатора може відрізнятися від світлин на сайті та змінено виробником на його розсуд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Птаха |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 24 шт. |
| Індичі яйця | 32 шт. |
| Курячі яйця | 48 шт. |
| Перепелині яйця | 70 шт. |
| Качині яйця | 32 шт. |
- Ціна: 2 990 ₴










