
влевовправо
Коптильня холодного та гарячого копчення Класік PRO (66х67х170 см, до 25 кг) ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
- В наявності
50 200 ₴
+380 (97) 085-55-33
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна коптильня холодного та гарячого копчення Класік PRO ТМ "Древос" (66х67х170 см)
Версія PRO - вдосконалені коптильні (холодне копчення, гаряче копчення, просушування продуктів у камері, режим обсмажування)
ЩО ВИ МОЖЕТЕТЕ ПРИГОТУВАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ НАШОЇ КОНТИЛЬНІ:
- Копчення риби (холодним способом) триває — від 8 до 36 годин
- копчення м'яса (холодним способом) — від 12 до 48 годин
- копчення сала та птиці (холодним способом) — від 12 до 36 годин
- копчення риби (гарячим способом) триває — від 1 до 4 годин
- копчення м'яса (гарячим способом) — від 1 до 5 годин
- копчення сала та птиці (гарячим способом) — від 1 до 3 годин
- витрата тріски — 100 грамів на годину.
До комплекту з коптильнею входить книга з докладними рецептами копчення.
Характеристики:
- Зовнішні розміри: 66х67х170 см
- Внутрішні: 41х40х125 см
- Об'єм камери: 205 л
- Разове завантаження: 20-25 кг
- Виготовлено з: липа, нержавіюча сталь
- Димогенератор: до 8 годин насичення димом
- Потужність: 2.0 кВт
Комплектація:
- Камера з неіржавкої сталі всередині
- Накладні двері
- Прутки з харчової неіржавкої сталі 8 шт
- Конвектор 1 шт
- Вентилятор просушування із зовнішнім шибером 1 шт
- Захисні сітки від комах 2 шт
- Регульований димохід із виходом під гофру 1 шт.
- Технологічний отвір для продуктів 1 шт.
- Регульовані полиці по висоті 2 ряда
- Гачки 20 шт
- Злив для миття камери 1 шт
- Модульний димогенератор з охолоджувачем і фільтром 1 шт
- Вбудований компресор 1 шт
- Посібник з експлуатації
- Гарантійний талон (1 рік)
- Подарункові упвковки тріски
Функціонал:
- Холодне копчення
- Гаряче копчення
- Просушування продуктів у камері
- Режим обсмажування
- Можливість коптити за мінусових температур
- Рівномірний розподіл температури та диму в камері
- ПІД — регулювання температури, немає інертності під час нагрівання камери
- Модульний димогенератор дає холодний і очищений дим.
- Виробництво в'яленої продукції
Додатково:
- Можливість під'єднати парогенератор
- Можливість коптити дрібну рибу на прутках
- Можливість одягнути гофру на димохід і коптити в приміщенні
- Можливість встановити щуп для продуктів
- Можливість мити камеру напором води
- Можливість регулювати полиці за висотою
Відправка великогабаритних товарів ТІЛЬКИ ПО ПЕРЕДОПЛАТІ та обговорюється з менеджером додатково!!!
Термін виконання замовлення - 18-20 робочих днів!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тріска |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Разове завантаження коптильні | 15-25 (кг) |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 1250 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 670 мм |
| Ширина коптильні | 660 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 20 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
- Ціна: 50 200 ₴






